CD214C-T40ALF
MFR.Part #
CD214C-T40ALF
JLCPCB Part #
C3715202
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 23.3A 40V 44.4V 5uA 64.5V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS