CD214C-T10ALF
MFR.Part #
CD214C-T10ALF
JLCPCB Part #
C1981428
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10V 12.8V 17V 5uA 88.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS