CD214B-T13CALF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CD214B-T13CALF
JLCPCB Part #
C1978802
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 16.5V 21.5V 27.9A 5uA 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS