CD214A-T51CALF
MFR.Part #
CD214A-T51CALF
JLCPCB Part #
C1978447
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 4.9A 400W 51V 5uA 62.7V 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS