CD214A-T170ALF
MFR.Part #
CD214A-T170ALF
JLCPCB Part #
C1978791
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.4A 170V 209V 275V 400W 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS