CD214A-T130CALF
MFR.Part #
CD214A-T130CALF
JLCPCB Part #
C1978310
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.9A 130V 159V 209V 400W 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS