CD214A-T10ALF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CD214A-T10ALF
JLCPCB Part #
C1978896
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10V 12.3V 17V 23.5A 400W 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS