CAY16-753J4LF
MFR.Part #
CAY16-753J4LF
JLCPCB Part #
C1737307
Description
4 62.5mW 75kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS