CAY16-103J4LF
MFR.Part #
CAY16-103J4LF
JLCPCB Part #
C784821
Package
0603x4
Description
10kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS