CAY10A-100J4LF
MFR.Part #
CAY10A-100J4LF
JLCPCB Part #
C6478265
Package
0804
Description
10Ω 4 63mW 8 ±250ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS