CAY10-510J4LF
MFR.Part #
CAY10-510J4LF
JLCPCB Part #
C1731062
Package
0402x4
Description
4 51Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS