78F680J-RC
MFR.Part #
78F680J-RC
JLCPCB Part #
C1331552
Description
185mA 3.3Ω 6.5MHz 60@2.5MHz 68uH ±5% 插件,D2.8xL7.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS