78F181J-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
78F181J-RC
JLCPCB Part #
C1330204
Package
Plugin,D2.8xL7.1mm
Description
140mA 180uH 4.35MHz 60@0.79MHz 6Ω ±5% 插件,D2.8xL7.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS