5900-471-RC
MFR.Part #
5900-471-RC
JLCPCB Part #
C1330221
Description
1.2A 1.2MHz 1A 420mΩ 470uH ±10% 插件,D11.5xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS