4816P-T01-103LF
MFR.Part #
4816P-T01-103LF
JLCPCB Part #
C1357947
Description
10kΩ 16 160mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS