4609X-AP1-103LF
MFR.Part #
4609X-AP1-103LF
JLCPCB Part #
C1358988
Description
10kΩ 200mW 8 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-9-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS