4606X-AP2-220LF
MFR.Part #
4606X-AP2-220LF
JLCPCB Part #
C1362744
Package
SIP-6-2.54mm
Description
22Ω 3 300mW 6 ±250ppm/℃ SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS