4310R-101-332LF
MFR.Part #
4310R-101-332LF
JLCPCB Part #
C1358345
Description
10 200mW 3.3kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS