4310R-101-101
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4310R-101-101
JLCPCB Part #
C1359969
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 100Ω 200mW 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays