4310H-101-473LF
MFR.Part #
4310H-101-473LF
JLCPCB Part #
C1363600
Package
SIP-10-2.54mm
Description
10 300mW 47kΩ 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS