4308R-102-382
MFR.Part #
4308R-102-382
JLCPCB Part #
C1361238
Description
3.8kΩ 300mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% SIP-8-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS