4306R-102-100LF
MFR.Part #
4306R-102-100LF
JLCPCB Part #
C1360360
Package
SIP-6-2.54mm
Description
10Ω 3 300mW 6 ±250ppm/℃ SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS