4306R-101-391
MFR.Part #
4306R-101-391
JLCPCB Part #
C1359770
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 390Ω 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays