4114R-2-102LF
MFR.Part #
4114R-2-102LF
JLCPCB Part #
C6087377
Package
DIP-14
Description
125mW 13 14 1kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-14 Resistor Networks, Arrays ROHS