3329H-1-504
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3329H-1-504
JLCPCB Part #
C6083463
Description
1 500kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors