2200HT-471-V-RC
MFR.Part #
2200HT-471-V-RC
JLCPCB Part #
C1335654
Package
Plugin,D=1mm
Description
2.8A 210mΩ 470uH ±15% 插件,D=1mm Power Inductors ROHS