2200HT-270-H-RC
MFR.Part #
2200HT-270-H-RC
JLCPCB Part #
C17551911
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
22mΩ 27uH 8.9A ±15% Plugin,D=24.1mm Power Inductors ROHS