1130-3R3M-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1130-3R3M-RC
JLCPCB Part #
C17478120
Package
Plugin,D27.9xL21.3mm
Description
21A 3.3uH 3mΩ ±20% 插件,D27.9xL21.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS