SMD1206-016/72N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMD1206-016/72N
JLCPCB Part #
C49073016
Description
-40℃~+85℃ 1.15mm 1.1Ω 1.8mm 10A 160mA 3.4mm 300ms 450mA 6.5Ω 600mW 72V 1206 Resettable Fuses ROHS