SMD0603-010/36N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMD0603-010/36N
JLCPCB Part #
C49073053
Description
-40℃~+85℃ 100mA 1s 300mA 36V 40A 500mW 8Ω 900mΩ 0603 Resettable Fuses ROHS