SMBJ20CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMBJ20CA
JLCPCB Part #
C151921
Package
DO-214AA(SMB)
Description
18.6A@10/1000us 1uA 20V 24.5V 32.4V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS