P6KE600CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
P6KE600CA
JLCPCB Part #
C53468370
Package
DO-15
Description
-55℃~+150℃ 1uA 512V 600W@10/1000us 630V 750mA 828V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS