BNESD9X3.3ST5G
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
BNESD9X3.3ST5G
JLCPCB Part #
C20416614
Package
DFN1006-2
Description
1 11V 23pF 3.3V 500nA 6.5V 7A@8/20us 80W@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 Unidirectional DFN1006-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS