BMI10N331
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
BMI10N331
JLCPCB Part #
C52993696
Package
TO-252-2
Description
1 N-channel 1.8V 100V 171pF 3.2pF 30mΩ@10V 445pF 50W 8.07nC N-Channel ±20V TO-252-2 MOSFETs ROHS