BLG15T65FUA-A
Extended
Manufacturer
BL(Shanghai Belling)
MFR.Part #
BLG15T65FUA-A
JLCPCB Part #
C49328362
Package
TO-220F
Description
1.95V@15A,15V 10ns 200uJ 234ns 250uJ 28W 30A 38nC@15V 4.4V@1mA 41pF 650V 68ns 905pF 9pF TO-220F IGBT Transistors / Modules ROHS