BL9110-330BPFB
Extended
Manufacturer
BL(Shanghai Belling)
MFR.Part #
BL9110-330BPFB
JLCPCB Part #
C169246
Package
SOT-223
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 110mV@(1A) 1A 3.3V 45uVrms 6V 70dB@(1kHz) 70uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-223 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS