BSMD2410C-1100T
MFR.Part #
BSMD2410C-1100T
JLCPCB Part #
C49269485
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 100A@250VAC、100A@350VAC、100A@125VDC、100A@300VAC 125V 1A 2.6mm 2.6mm 3.3 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS