3386P-504-LF
Extended
Manufacturer
BAOTER
MFR.Part #
3386P-504-LF
JLCPCB Part #
C48642124
Package
Plugin-3P,9.5x9.5mm
Description
1 500kΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ Plugin-3P,9.5x9.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS