3362P-104-3H
Extended
Manufacturer
BAOTER
MFR.Part #
3362P-104-3H
JLCPCB Part #
C48642054
Package
插件-3P,7x6.8mm
Description
1 100kΩ 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,7x6.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS