3266W-500-LF
Extended
Manufacturer
BAOTER
MFR.Part #
3266W-500-LF
JLCPCB Part #
C48642248
Package
插件-3P,6.8x4.7mm
Description
12 500mW 50Ω ±10% ±250ppm/℃ 插件-3P,6.8x4.7mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS