AVD85-48S3V3-6L
MFR.Part #
AVD85-48S3V3-6L
JLCPCB Part #
C5949099
Package
DIP,33x22.9mm
Description
1 25A 3.3V 36V~75V 85W 92% DIP,33x22.9mm Isolated Power Modules ROHS