KNW020A0F41-88Z
MFR.Part #
KNW020A0F41-88Z
JLCPCB Part #
C7212528
Package
DIP,33x22.9mm
Description
1 2.25kV 20A 3.3V 36V~75V 66W 91% DIP,33x22.9mm Isolated Power Modules ROHS