AVO50-48S1V8-4
MFR.Part #
AVO50-48S1V8-4
JLCPCB Part #
C6128071
Package
DIP,57.9x22.9mm
Description
1 1.8V 20A 2kV 36V~75V 50W 89% Overvoltage protection、Overheat protection、Automatic fault recovery、Remote sampling compensation DIP,57.9x22.9mm Isolated Power Modules ROHS