HS15R05J
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
HS15R05J
JLCPCB Part #
C320327
Package
Bolt Mount
Description
15W 50mΩ Aluminum Enclosure Resistors ±100ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS