HS151K5J
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
HS151K5J
JLCPCB Part #
C320319
Package
Bolt Mount
Description
1.5kΩ 15W Aluminum Enclosure Resistors ±25ppm/℃ ±5% 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS