HS10010KF
Extended
Manufacturer
Arcol
MFR.Part #
HS10010KF
JLCPCB Part #
C320286
Package
Bolt Mount
Description
100W 10kΩ Aluminum Enclosure Resistors ±1% ±25ppm/℃ 螺栓安装 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS