LTC7800EUDC#PBF
MFR.Part #
LTC7800EUDC#PBF
JLCPCB Part #
C690192
Package
QFN-20-EP(3x4)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 320kHz~2.25MHz 4V~60V 50uA 800mV~24V Adjustable Buck Buck External Yes QFN-20-EP(3x4) DC-DC Converters ROHS