LTC3807MPFE#PBF
MFR.Part #
LTC3807MPFE#PBF
JLCPCB Part #
C686103
Package
TSSOP-20-EP
Description
-55℃~+150℃@(TJ) 1 4V~38V 900kHz Buck Buck Yes TSSOP-20-EP DC-DC Converters ROHS