LTC3621IMS8E-23.3#PBF
MFR.Part #
LTC3621IMS8E-23.3#PBF
JLCPCB Part #
C685348
Package
MSOP-8-EP
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1A 2.25MHz 2.7V~17V 3.3V Buck Buck Built-in Fixed Yes MSOP-8-EP DC-DC Converters ROHS