LTC2374CUH-16#PBF
MFR.Part #
LTC2374CUH-16#PBF
JLCPCB Part #
C680414
Package
QFN-32-EP(5x5)
Description
0℃~+70℃ 1.6MHz 16 1LSB 4.75V~5.25V 8 SPI QFN-32-EP(5x5) ADCs/DACs - Special Purpose ROHS